Bezinwestycyjne systemy energetyczne i grzewcze dla firm i gospodarstw rolnych

Zaktualizowano: 23 wrz 2021

Koszty związane z energią elektryczną to jeden z największych wydatków każdego przedsiębiorstwa. Redukcja kosztów oraz wdrożenie nowych technologii to dziś już nie wygoda i oszczędności ale przede wszystkim dostosowanie biznesu do wymogów XXI wieku, większa konkurencyjność na rynku, wizerunek i spełnianie oczekiwań klientów.

Proponowane przez nas rozwiązanie opiera się na pozyskaniu dotowanych kredytów w WFOŚiGW oraz funduszy zewnętrznych


Co zyskujesz dzięki proponowanemu przez nas rozwiązaniu ?


- bezpieczeństwo oraz zachowanie ciągłości produkcji w wypadku nagłej awarii zasilania z sieci. Przy obecnie zmieniającym się klimacie i stanie naszych sieci energetycznych zjawisko to będzie przybierać na sile, a szkody mogące powstać w takim przypadku są bardzo dotkliwe dla Przedsiębiorcy.


- oszczędności związane z bieżącym zużyciem energii elektrycznej oraz kosztów ogrzewania pomieszczeń


- dzięki specjalnym warunkom finansowania nie musisz wydawać własnych środków na zaplanowane modernizacje, ich udział w całej inwestycji będzie znikomyBezpłatna analiza i symulacja kosztów oraz oszczędności wynikających z wdrożenia i obsługi systemuDoradzamy i proponujemy wykorzystanie najlepszych rozwiązań dostępnych na rynkach światowych na każdym etapie inwestycyjnym. Od projektu i doradztwa w zakresie technologii, kończąc na pracach montażowych. Współpracujemy ze specjalistami z rożnych dziedzin w zakresie optymalizacji i doboru innowacyjnych rozwiązań energetycznych i ekologicznych.


Dokładne planowanie to podstawa. Zaplanujemy wykonanie prac w taki sposób by w jak najmniejszym stopniu ingerować w codzienną pracę firmy. Dostosujemy się do wymogów klientów pod każdym względem, dzięki czemu oferowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Dzięki współpracy z doświadczonymi zespołami specjalistów z wielu branż, realizujemy usługi na profesjonalnym poziomie - poczynając od analizy, poprzez proces planowania

aż do realizacji zlecenia. Nasi pracownicy i podwykonawcy zapewniają kompleksową

obsługę zleceń dostosowując się do oczekiwań klientów na każdym z etapów prac.

26 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie