Zestaw Smart Home 3D

Zestaw Smart Home 3D to kompletny przygotowany do szybkiego montażu zestaw C.O i C.W.U wraz z systemem rekuperacji dla domów i mieszkań.

Zaletą zestawu jest możliwość bardzo szybkiego montażu, który można wykonać w dowolnym momencie (również w trakcie sezonu grzewczego). Montaż jest szybki i czysty, dlatego nie jest w żadnym wypadku uciążliwy dla domowników.


Zestaw Smart Home 3D do 75m2

Zestaw Smart Home 3D do 130m2

Zestaw Smart Home 3D do 160m2

Zestaw Smart Home 3D do 200m2


Jednostka centralna


Nowoczesny dwufunkcyjny piec dla systemów ogrzewania centralnego zasilany energią elektryczną, wyposażony w tygodniowy w pełni funkcjonalny programator umożliwiający niezależne sterowanie dwoma obiegami wody, na potrzeby C.O i C.W.U. Dzięki swej unikatowej budowie i przyjętym rozwiązaniom technicznym wykazuje wiele cech wspólnych z ogrzewaniem indukcyjnym, jak chociażby bardzo szybki wzrost temperatury czynnika grzewczego (wody) w systemie czy nie występowanie zjawiska osadzania się kamienia kotłowego. W urządzeniu zastosowano również stosowane w ogrzewaniu indukcyjnym rozwiązanie polegające na całkowitym rozdzieleniu elementu grzewczego od czynnika grzewczego.Wszystkie jednostki centralne zostały wyposażone w trójstopniowy system regulacji mocy co pozwala na dostosowanie parametrów do aktualnych potrzeb czy pory roku i znacząco obniża koszty użytkowania związane z utrzymaniem zadanej temperatury. Piec został również wyposażony w wyjście na automatykę zewnętrzną dzięki czemu możemy sterować piecem z poziomu aplikacji za pomocą sterownika WiFi, lub za pomocą zewnętrznych czujników temperatury.

Wyposażenie jednostki centralnej w wszystkie niezbędne elementy układu grzewczego pozwala na bardzo szybki, nieskomplikowany montaż i natychmiastowe podjęcie pracy.


wbudowane elementy systemu grzecznego:

 • pompa obiegowa

 • naczynie przeponowe

 • manometr

 • zawór bezpieczeństwa

 • zabezpieczenie energetyczne

 • programator tygodniowy


Rekuperacja

Rekuperacja nie zastępuje ogrzewania, ale pomaga zachować ciepło w domu, dzięki czemu oszczędza Twoje pieniądze. Nie tylko wentyluje ale również dba o zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Poprawia samopoczucie i koncentracje dzięki stałej cyrkulacji powietrza. Trzyma nas z dala od hałasu i usuwa nadmiar wilgoci.

Główną zaletą rekuperacji decentralnej jest jej prostota. Systemy Rekuperacji firmy Ventoxx, dzięki swojej konstrukcji można montować samodzielnie w dowolnym momencie, a ich montaż jest szybki i czysty. Odpowiednio dobrane urządzenie pozwala na montaż w ścianach o różnej grubości od 17 do 75 cm, a nawet powyżej.Montaż możemy wykonać w ścianach z cegły, pustaka, z dociepleniem lub bez, a nawet w cienkich ścianach budynków wykonanych w technologii szkieletowej.


główne zalety rekuperacji decentralnej:


 • szybki i czysty montaż

 • bardzo niski pobór energii

 • bardzo wysoki odzysk ciepła

 • możliwości montażu bez widocznych otworów na elewacji

 • brak gromadzenia się kondensatu

 • sterowanie bezprzewodowe

 • praca w parach lub pojedynczo


Sterowanie


Funkcje inteligentnego sterowania pozwalają na optymalny dobór parametrów, oraz na bieżąco przeprowadzają diagnostykę systemu pod kątem ewentualnych błędów.

Posiadający własne źródło zasilania moduł pamięci pozwala na zapisanie ustawień które zostaną zachowane w wypadku przerw w dostawie energii.W skład zestawu wchodzi sterownik WiFi/ LTE + aplikacja ( Smart Life )

Termostat pokojowy HT-02 przeznaczony jest do regulacji temperatury w układach centralnego. Utrzymuje temperaturę komfortową, ekonomiczną zależnie od ustawionego programu i czasu. Obniża koszty energii, zmniejszając temperaturę pod nieobecność użytkowników. Panel sterujący ma wbudowany czujnik temperatury powietrza i łączy się przewodowo z piecem C.O.


Najważniejsze cechy:

 • duży czytelny wyświetlacz

 • programowalne 4 cykle każdego dnia

 • wyświetlacz pokazuje ustawioną i zmierzoną temperaturę oraz czas

 • Tryb otwartego okna (OWD)


Gdy detekcja otwartego okna jest włączona w ustawieniach, urządzenie automatycznie wyłączy grzanie, gdy wykryje nagły spadek temperatury (2°C w ciągu 15 minut domyślnie). To prawidłowa reakcja termostatu na sytuację, gdy okno/drzwi zostaną otwarte bez wyłączenia ogrzewania. Urządzenie wróci do normalnego trybu po upływie 30 minut. Naciśnięcie jakiegokolwiek przycisku w trakcie działania trybu OWD natychmiast go wyłączy.17 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie