System grzewczy 3D -buduj szybciej, taniej, lepiej

Zaktualizowano: 30 cze

Ekonomia, Ekologia i Technologia, trzy filary ważne z punktu widzenia inwestora jak i przyszłego właściciela mieszkania czy domu. Jak połączyć te elementy tak by zaspokoiły one oczekiwania każdej ze stron? Rozwiązanie okazuje się bardzo proste, wystarczy dobór odpowiedniego urządzenia łączącego te trzy elementy.


Dla inwestora szybszy i tańszy montaż będzie korzystniejszy od innych rozwiązań, a z punktu widzenia użytkownika korzyścią będzie system niedrogi w użytkowaniu, nieskomplikowany i bezobsługowy. SYSTEM GRZEWCZY 3D to urządzenia które łączą w sobie wszystkie elementy, godząc interes obu stron.Koszty Zakupu i Montażu


Bez wątpienia koszty zakupu i montażu systemu 3D będą niższe w porównaniu do pompy ciepła czy ogrzewania gazowego. Montaż nie wymaga żadnych pozwoleń ani projektów, wystarczy odpowiednia do mocy urządzenia moc przyłączeniowa.

Nie wymaga również specjalnych uwarunkowań co do miejsca montażu. Kompaktowa obudowa niewielkich rozmiarów mieści w sobie wszystkie niezbędne elementy układu grzewczego ( pompa obiegowa, grupa bezpieczeństwa, naczynie przeponowe, manometr ), dzięki czemu powierzchnię jaką przeznaczyliśmy na kotłownię możemy przeznaczyć na inne cele.

Dwa tryby pracy dla ogrzewania tradycyjnego i podłogowego pozwalają na współpracę z każdym systemem grzewczym wykonanym w dowolnej technologii.Zawansowana Technologia


Urządzenia systemu 3D to wysoce zawansowane jednostki centralne dla systemów grzewczych. Przyjęte rozwiązania są nowatorskie i cechują się wysoką efektywnością zarówno w zakresie ogrzewania jak i pozyskiwania ciepłej wody użytkowej. Systemy inteligentnego zarządzania energią, automatyczny dobór mocy, kontrola całego systemu grzewczego to tylko niektóre z funkcji charakteryzujące urządzenia z grupy System Grzewczy 3D.

Urządzenia serii BXE i BWE, wyposażono w dwa moduły grzewcze, tworząc tym samym dwa całkowicie niezależne od siebie obiegi grzewcze. Jest to rozwiązanie korzystne z kilku względów. Urządzenia te nie wymagają stosowania buforów dla C.O. i C.W.U. a system dwóch obiegów pozwala na niezależne sterowanie każdym z nich.

Wszystkie modele systemu Grzewczego 3D wyposażone są wyjścia na podłączenie zewnętrznych sterowników temperatury. Umożliwia to bezprzewodowe zdalne sterowanie urządzeniem (RF oraz WIFI). Każdy z modeli wyposażono również w moduł umożliwiający podłączenie sterownika pogodowego


W urządzenia BPE została wbudowano bufor C.W.U o pojemności 35 L w połączeniu z wysoką efektywnością pozwala na szybkie pozyskiwanie ciepłej wody użytkowej (tylko 5 min do zagrzania pełnego zbiornika)

Model BPE205E zasilany prądem jednofazowym 230V idealnie sprawdzi się tam gdzie nie mamy możliwości podłączenia zasilania trójfazowego dając nam wysoki komfort w lokalach do 60m2.Eko Budownictwo


Wraz z rosnącą świadomością w zakresie ekologii Polacy coraz częściej sięgają po rozwiązania bez emisyjne. System 3D zasilany energią pochodzącą z OZE np. z instalacji fotowoltaicznej gwarantuje w zależności od mocy instalacji PV częściowe lub nawet całkowite pokrycie wydatku energetycznego będąc jednocześnie w pełni ekologicznym źródłem ciepła i ciepłej wody....to z punktu widzenia użytkownika.

Z punktu widzenia inwestora takie rozwiązania podnoszą atrakcyjność inwestycji. Ekologiczny system grzewczy zasilany energią odnawialną to czynnik na który Polacy zwracają coraz większą uwagę i nie jednokrotnie jest decydując o zakupie czy wynajmie.
Koszty Użytkowania


Czynnik mający jednak duże znaczenie dla obu stron dla inwestora oraz dla przyszłego nabywcy.

W połączeniu z System Allura, System Grzewczy 3D jest niezwykle efektywny i tani w użytkowaniu. Systemy inteligentnego zarządzania energią oraz automatyczny przydział mocy pozwalają uzyskać duże oszczędności na wydatku energetycznym również w systemach bardziej tradycyjnych, szczególnie przy ogrzewaniu podłogowym. Jeśli jako inwestor zdecydujesz się na montaż instalacji PV podniesiesz znacząco atrakcyjność inwestycji.Urządzenia Systemu Grzewczego 3D nie wymagają specjalistycznego montażu, nie wymagają przeglądów oraz nie generują kosztów pobocznych


jeśli masz dodatkowe pytania dzwoń do nas te. 695 564 04535 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie