Stara instalacja to już nie problem

Zaktualizowano: 18 lip

Dość częstym problem przy wymianie źródła ciepła jest stan instalacji elektrycznej uniemożliwiający zwiększenie mocy przyłączeniowej lub brak instalacji trójfazowej.

Problem ten dotyczy głównie lokali w budynkach wielorodzinnych budowanych niejednokrotnie jeszcze przed II wojną światową, a to właśnie do właścicieli tych lokali skierowany jest program dofinansowań " Ciepłe Mieszkanie"


Rozwiązaniem tych problemów mogą być wprowadzone do oferty EkoWiktor nowe urządzenia zasilane prądem jednofazowym o maksymalnej mocy 5,5kW umożliwiające ogrzewanie powierzchni do 60m2.

Główną zaletą urządzeń jest szybkość i łatwość montażu dzięki wbudowaniu wszystkich elementów systemu grzewczego, niewielkie rozmiary oraz zasilanie prądem jednofazowym dzięki czemu nie musimy zbytnio ingerować w instalację elektryczną


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o urządzeniach, systemach dofinansowań czy terminach realizacji skontaktuj się z nami 695564045


Seria BPE model BP205E to urządzenie przystosowane do współpracy z każdym rodzajem centralnego ogrzewania wykonanego w dowolnej technologii.


System dwóch obiegów zasilany dwoma modułami grzewczymi pozwala na efektywne ogrzewanie mieszkania oraz zapewnia ciepłą wodę zgromadzoną w wbudowanym 35 litrowym zbiorniku. Wysoka efektywność grzewcza modułu dla C.W.U. gwarantuje uzysk ciepłej wody w bardzo szybkim czasie i o dużym przepływie

Serie BW i BX modele BW205 i BX205 to urządzenia jednofunkcyjne które można zaadoptować na potrzeby uzyskania ciepłej wody użytkowej. Specjalny moduł w który wyposażone jest każde urządzenie z serii BW I BX pozwala na bezpośrednie wpięcie do urządzenia zaworu trójdrogowego i sterowanie nim oraz temperaturą wody w buforze z poziomu urządzenia.

Wysoka efektywność zapewnia bardzo szybki wzrost temperatury w buforze, a system inteligentnego zarządzania energią pozwala na bardzo efektywne i oszczędne użytkowanie. Możliwość podłączenia automatyki zewnętrznej daje nam dodatkowe korzyści całkowicie automatyzując pracę urządzenia.

Urządzenia serii BX i BW mogą współpracować jako dodatkowe lub niezależne źródło ciepła. Wyposażenie urządzeń w wszystkie niezbędne elementy układu grzewczego pozwala na bardzo szybki i nieskomplikowany montaż oraz natychmiastowe podjęcie pracy.Wszystkie modele każdej serii wyposażono również w moduł komunikacji internetowej dzięki czemu możemy sterować urządzeniem z poziomu dedykowanej aplikacji.

Cicha pracę zapewni elektroniczna pompa obiegowa wbudowana w każde z urządzeń


jeśli masz jakieś dodatkowe pytania skontaktuj się z nami tel. 695564045

67 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie